Vasasiak a Vivicittán

Április 14-15-én rendezték Budapesten az egyik legnagyobb európai amatőr futófesztivált közel 30000 résztvevővel. Sajnos idén mi elég kis létszámú csapattal képviseltettük magunkat, de szép eredményeket értünk el, és jó érzés volt ott lenni a futótársak között, szép időben, szép helyen, jól szervezett versenyen futni. A félmaratoni távon Schneider Pál 1.37.04-es idővel korcsoportjában 3. helyezett lett. Malinás László új félmaratonista rögtön egy jó 1.57.47-es eredménnyel tette le a névjegyét. Papp Feri iramfutóként segítette a tapasztalatlanokat, és pontosan 1.59.09. alatt ért célba. Schneider Erika 1.50.47. alatt tette meg a 21 km-t, Borbás Adri pedig 1.57.08. alatt. A 10 km-es távon pedig Kanizsa Tivadarné 1.22.23. alatt, jómagam 1.06.10-alatt mentünk végig. Mindenkinek gratulálunk, az iramftóknak pedig köszönetet mondunk!