Pécs-Harkány futóverseny

Idén március 6-án tartották a hagyományos országúti futóversenyt Pécs és Harkány között. Most az SHV nem nevezett csapatot, de a több mint 1000 résztvevő között most is voltak vasasiak, somogyiak. A szervezés és az időjárás is jó volt, így a jó eredmények sem maradtak el. Érdekesség, hogy közülünk a legjobb időt nem is futó, hanem gyalogló érte el, Srp Miklós, aki 1 óra.59perc.52 másodperc alatt tette meg a 25 km-t. Schneider Pál 2.06.17-et  futott, Horváth Csaba pedig, akinek sérülés  hátráltatta a felkészülését, 2.33.57-el , mosolyogva, tánclépésekkel ért a célba. A nőket Schneider Erika képviselte, aki most indult először ezen a versenyen, és mindjárt kiváló 2.17.46-os eredményt ért el. Volt egy vasasiakból álló váltó is, Horváth Csaba-Taar Ilona-Bodor Zsuzsanna, mi 2.33.38. alatt teljesítettük a távot.