XX. K &H maratonváltó, Budapest: Szerkesztőségünk csapatai idén is jól teljesítettek

2013.június 9-én a 20. jubileumi maratonváltót rendezték Budapesten, ahol három csapattal is képviseltettük magunkat. Az árvíz miatt új, rövidített távot kellett a csapatoknak megtenni, a „félmaraton” így 3x 5300m lett, természetesen az egyéni versenyzők 4 kör alatt lefutották a 21194 m-t. Az első igazi forró nyári nap eléggé megnehezítette mindenki dolgát, de így is rekordlétszám és jó hangulat volt. Első számú férficsapatunk: Papp Ferenc, Schneider Pál, Feitscher Dávid kiváló 1.03.27-es idővel a média kategóriában ezüstérmet szerzett, az összesített versenyben 9. lettek a több száz csapat közül! A második férfi csapat: Bodor Miklós, Csirszka Odett, Berényi Zoltán összeállításban, 1.27.16 -os idővel a média kategóriában14. helyezett lett, összesítésben ez a 261. helyhez volt elég. Női csapatunk: Migléczné Taar Éva, Tóthné Dobos Éva, Taar Ilona 1.34.51 alatt teljesítette a távot, ami közepes időeredmény, mégis, meglepetésre, a médiacsapatok versenyében dobogóra állhattunk, igazán jó érzés volt! Papp Ferenc pedig a csapatverseny mellett egyéniben is végigfutotta a távot, 1.41.53-as jó teljesítménnyel ért célba. Eredményes és kellemes nap volt. köszönöm mindenkinek a részvételt! Taar Ilona